40denní bezodpadová výzva III. týden

7. března 2018 v 17:02 | Mišule |  Aktivity se zero waste
Už 21 dnů přemýšlím nad svým odpadem víc a víc. A můžu za to poděkovat holkám z Czech Zero Waste, které vytvořily tuhle jedinečnou výzvu. Půlka 40denní výzvy ja za námi, jak si stojím? Úžasný


Konečně jsem se tento týden odhodlala zvednout několik odpadků! Pocity byly velmi smíšené. Od radosti, kdy jsem dokázala překonat sebe samu až po hanbu, kdy si mě při zvedání odpadku zvláštně prohlížel i řidič kolem jedoucího auta.

Jak už to tak bývá ne vždy se daří a ne každý den je jako z marcipánu. I já jsem během tohoto týdne propadla stresu a pocitům bezradnosti. Což se podepsalo i některé dny na bezodpadové výzvě.

Jedla jsem ve fast foodu, místo toho, abych snědla chléb, který jsem následně musela vyhodit kvůli plísni. Moje myšlenky se rozkutálely všemi možnými směry a když jsem šla po ulici, nezvedla jsem v úterý odpadek. Ale! snažila jsem se to další dny napravit.

Vyřadila jsem i zbytečnost - holky kolem mě vyrábí kosmetiku, a proto jsem jim nabídla své vypotřebované tuby od kosmetických přípravků, aby je mohly dále využít a znovu naplnit Mrkající.


Všichni úspěšní lidé někdy zaškobrtli, nedařilo se jim a měli špatné pocity, ale nevzdali to, a proto dokázali vše, co chtěli!

Ani já se nevzdávám!

Za týden, čau! Je na prachy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama