Příprava na SWAP vol.II

3. února 2018 v 7:10 | Mišule |  Rady, tipy, triky
Za necelé dva týdny je tu další SWAP, tentokrát v Římské v Praze. Důležitá je příprava na SWAP a tou se dnes budeme zabývat.

Vezmeme to po pokojích. Na SWAP můžete přinést věci v dobrém stavu (ideálně v takovém, v jakém byste si je i vy sami odnesli domů). Můžete přinést cokoli užitečného.

Začneme koupelnou.
Projděte každou skříňku a úložný prostor. Máte doma kondicionér, který vám nesedl? Ta voňavka od babičky vám nevoní? Leží vám tam žínka, kterou jste nepoužili? Výborně - šup s tím do pytle na SWAP.
Vytřiďte jednoduše věci, o kterých 100% víte, že je nepoužijete. Zapomeňte na větu - to by se mohlo jednou hodit. Hodilo se vám to v minulosti? Ne? - Honom do pytle na SWAP.

Některých věcí vám může být líto, nebo je nechce vyhodit. Na to je skvělý právě SWAP, kdy vy tam přinesete několik svých věcí a ostatní si je rozeberou - najdou další využití a tudíž je nevyhodí.

Kuchyně.
Máte doma tisíc pomůcek, které jste nikdy nepoužili? Třeba kráječ na pomeranč, protože používáte nůž? Šup s ním do tašky na SWAP! Přeplněné šuplíky nepoužívaných pomůcek žádnou návštěvu neoslní.

Knihovna.
Knížky, na které se jen valí prach jsou smutné, že je nikdo nečte. Vezměte je s sebou na SWAP, třeba si někdo rád počte :).

Šatna.
Každá holka to zná. Do toho zhubnu! Tenhle topík nemůžu dát pryč! Jéé, tyhle džíny jsem na sobě neměla ani nepamatuju! Tady pomůže jednoduchá pomůcka - měla jste to na sobě za poslední rok? Ne? Šup s tím na SWAP. Protože do kousků určitě nezhubnete - postava se s věkem mění a vám už topík nemusí slušet stejně jako před 4 roky. ;)

Pokud nejste radikál na přípravu na SWAP si dejte více času - jeden den, jedna místnost. Věci připravané na SWAP dejte stranou. Zároveň pokud během těchto 14 dní zjistíte, že danou věc potřebujete, můžete jí vytáhnout zpátky. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama